Chiny Lutong sprawia, że silny wskazujące na automechanika dubaju 2017 r.


Chiny Lutong sprawia, że silny wskazujące na automechanika dubaju 2017 r.

Jako jeden z 16 globalnych targów Automechanika odbywających się w Azji, Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i Afryce, Automechanika Dubai okazała się idealną platformą w handlu i dzielenia się wiedzą specjalistów z całego świata, łączących działalność świat. Jako członek chińskiego stowarzyszenia przemysłu motoryzacyjnego w Chinach CHINA-LUTONG uczestniczył w targach Automechanika Dubai od roku 2010 jako wystawca w dniach 7-9 maja 2017 r. Jako certyfikowany przez ISO9001 producent w dziedzinie części zamiennych do układów wtryskowych paliwa Diesel, poświęcamy się dostawom Wysokiej jakości części wtrysku paliwa i oferują kompletne rozwiązanie serwisowe.

Automechanika Dubai 2017 wchłonęła 1955 wystawców z 57 krajów, którzy współpracowali z ponad 28839 odwiedzających z 134 krajów. W tegorocznych targach wzięło udział 25 oficjalnych pawilonów krajowych, w tym światowy baza motoryzacyjna na rynku motoryzacyjnym niemieckiego Pawilonu i największy pawilon Pawilon Chin obejmował wszystkie sześć kategorii produktów wystawy.

Podczas targów zaplanowano ponad 90 gości na rozmowę i spotkanie, które zawarły notatki o wzajemnej współpracy. Na tym targu nasza firma dowiedział się również o zapotrzebowaniu rynku i tendencji, która pomoże nam zoptymalizować strukturę produktów i technologię produkcji. Nasz dyrektor Chen i kierownik Rodge spotkali się także z przedstawicielem naszego ekskluzywnego agenta przedstawicielskiego z Bliskiego Wschodu i Afryki, który zajmował się kontaktem w sprawie współpracy i podzielił ideę tendencji rozwojowych i rozwiązań dotyczących sprzedaży. I podczas wystawy nasi Goście, których jakość została już udowodniona przez opinie rynkowe, cieszy się dużą popularnością podczas wystawy.

Chiny-Lutong będzie konsekwentnie oferować wysokiej jakości produkcję części zamiennych do silników wysokoprężnych oraz rozwiązania dla rynku wtórnego w zakresie części do wtryskiwania paliwa.

Dziękuję wszystkim odwiedzającym, którzy spotkali się na tej imprezie i podziękowali za wsparcie naszych partnerów.

Do zobaczenia w przyszłym roku Automechanika Dubai 2018, 1-3 maja.

Steam Boiler

Gas Fired Steam Boiler,Oil Fired Steam Boiler,Steam Boiler,Coal Fired Steam Boiler

Changzhou machinery and equipment Imp.& Exp.Co.,Ltd , https://www.czautoclave.com